רוכשים מדבקות קיר/ תמונות השראה
גם תורמים לקהילה וגם מקבלים משלוח מהיר עד 5 ימי עסקים
משלוח חינם לנקודות איסוף ברכישה מעל 190 ש"ח
משלוח מהיר עד הבית ברכישה מעל 290 ש"ח
חיפוש

אודות נישה קונספט

חברת "נישה קונספט" צברה לעצמה שם ומוניטין בעולם עיצוב הפנים. החברה, הפועלת ממבשרת ציון שליד ירושלים, משווקת מגוון רחב של מוצרים כגון תמונות השראה, מדבקות נישה תלת מימדיות וטפטים לדלתות. העיצובים באתר מתעדכנים באופן עקבי וכל העיצובים הם מקוריים ופרי יצירתם של המעצבים והגרפיקאים של החברה.
מדבקות הקיר הם המצאה ייחודית של חברת "נישה קונספט". 
מתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק מדבקות קיר, תמונות ממוסגרות וטפטים לדלתות כניסה.  לחברה מגוון מרהיב הן של מדבקות לקיר והן של טפטים מעוצבים לדלתות בצבעים ובעיצובים שונים.  
 
על הממציא ועל המוצר
אילן כנר הינו מעצב גרפי בהכשרתו המקצועית אך מזה 30 שנים עוסק אילן בהמצאות, פיתוח מוצרי צריכה ויזמות.
המצאתו של מדבקות הקיר – "נישה" מהוות קונספט מהפכני בתחום עיצוב הקירות בחדרי ילדים ותינוקות, חדרי מגורים, פינות אוכל, משרדים וכד'. הייחודיות של מדבקות אלו באה ליידי ביטוי באשליה האופטית (הנוצרת מטכניקת צילום בעל אפקט תלת מימדי) של נישות עם מוצרים, עובדה המאפשרת להפוך בתוך מספר דקות, קיר פשוט וריק לקיר מעוצב בעל חזות של נישות מגבס (כל אחד ע"פ טעמו האישי מתוך מגוון עצום של עיצובים) ללא צורך בקבלן שיפוצים, אדריכל וכו'. המוצר נמכר כיום גם בארץ וגם בעולם בחנויות אינטרנטיות לרבות: איביי ואמאזון.
 

לילך ואילן כנר

הסיפור מאחורי תמונות ההשראה

מאת אילן כנר
כממציא ויזם ראיתי את הנחיצות במתן מענה לצורך של ייצור תמונות ממוסגרות כדוגמת תמונות קנבס. לאחר שבדקתי לעומק את העלויות ואופן ייצורן המורכב של תמונות אלו, פיתחתי קונספט חדש ומהפכני, ותוצאה הסופית אף עולה על תמונות הקנבס.
לבניית "המסגרת" נדרשה עבודה ידנית מרובה ומדויקת. לצורך ביצוע העבודה, חברתי במיזם משותף, למרכז התעסוקה של בית אקשטיין המעסיק נערים על הרצף האוטיסטי ומכשיר אותם להשתלב בעבודה בקהילה. התמונות המודפסות מועברות אליהם דרכי לצורך המשך הייצור הכולל קיפולים, הדבקות והצמדת העץ בגב התמונה.
העיצובים המגוונים והבחירה של משפטי ההשראה, הינם פרי יצירתה של לילך אשתי. מלאכת העיצוב ובחירת התמונות לקחה מספר חודשים ולבסוף, בחודש אוגוסט של שנת 2018 השקנו לראשונה ביריד "חוצות היוצר" את המוצר המוגמר והמושלם.
התגובות הנלהבות לא אחרו להגיע, וכיום אנו מציעים מגוון של 380 עיצובים מרהיבים מעולמות שונים: תינוקות, ילדים, נערים ונערות, תמונות למטבחים, לחדרי שינה, לפינות אוכל ופינות אחרות ברחבי הבית.
בזכות העובדה שהתמונות משלבות בתוכן גם עיצובים מרהיבים, גם משפטים מעוררי השראה וגם תרומה ברוכה לקהילה, תמונות ההשראה הפכו למתנה מושלמת מלאה בערך ומשמעות, שכיף להעניק וכיף לקבל

מרכז תעסוקה של בית אקשטיין

הדוכן שלנו בקניונים: עזריאלי מודיעין / עופר ברחובות